Najczęściej zadawane pytania

Praca w tym systemie jest bardzo skuteczna, ponieważ pozwala skupić się na indywidualnych trudnościach oraz w spersonalizowany sposób dobrać pomocne narzędzia i ćwiczenia. Jeśli wspólne spotkania uzupełnimy regularnym treningiem w domu, który pozwala w praktyce wykorzystać nowe umiejętności, to efekty będą zauważalne już po pierwszych spotkaniach i co najważniejsze zostaną już na stałe, ponieważ pracując systematycznie osadzamy nowe umiejętności na najwyższym poziomie kompetencji, czyli na poziomie odruchu i nawyku.
Oczywiście, przy składaniu zamówienia możesz wskazać NIP a my prześlemy na wskazany przez Ciebie adres mailowy FV. Usługa jest opodatkowana stawką 23% VAT.
• Możesz wykupić dogodny dla Ciebie wariant dostępny na mojej stronie internetowej
• Możesz umówić się na konsultację diagnozującą, w trakcie której dobierzemy odpowiedni wariant
• Możesz też skorzystać ze szkoleń online, które znajdziesz w moim sklepie internetowym
Nie ma ograniczenia czasowego. Możesz korzystać z zakupionych materiałów tak długo jak będą Ci one potrzebne.
Jeśli masz taką potrzebę to zgłoś się do nas drogą mailową, przygotujemy dla Ciebie odpowiedni dokument.
Najlepsze efekty uzyskuje się, gdy regularność i systematyczność ćwiczeń wprowadzona jest codziennie, choć przez 5-10 minut. Po każdej lekcji online lub spotkaniu 1:1 otrzymasz podpowiedzi jak oraz w oparciu o jakie treningi ćwiczyć. Należy pamiętać, że to praktykowanie daje najlpesze szans ena rozwinięcie nowych umiejętności, a przecież na ich rozwoju najbardziej nam zależy :).
W trakcie pracy skupiamy się na rozwijaniu Twojej autentyczności i pielęgnacji naturalności w sposobie komunikowania. Takie podejście zdecydowanie uniemożliwia kopiowanie czyichś zachowań. To Ty i Twoja naturalność są najskuteczniejszym narzędziem we wspieraniu skutecznego komunikowania się.
Jak najbardziej. To jest naszym celem. Nie zależy nam na tym by zmiana była powierzchowna. Chcemy by nowe umiejętności zostały z Tobą na stałe. Dlatego łączymy spotkania 1:1/pracę w ramach kursów onlie z Twoimi indywidualnymi treningami w domu, by efekt mógł Ci towarzyszyć tak długo jak tego chcesz.
Najczęściej wprowadzonym rozwiązaniem są spotkania jeden raz w tygodniu. Jeśli jednak występuje u Ciebie potrzeba by spotykać się częściej, aby zintensyfikować wspólną pracę to możemy indywidualnie ustalić częstotliwość spotkań.

Archives

Brak archiwów do wyświetlenia.

Categories

  • Brak kategorii

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)