Indywidualny trener Twojej komunikacji

Umiejętności dotyczące prezentowania się przed ludźmi, skutecznego komunikowania, zarządzania emocjami, budowania relacji, analizowania ludzkich zachowań traktowane są jako kluczowe kompetencje przyszłości. Praca 1:1, zindywidualizowana i skrojona na Twoją miarę niezaprzeczalnie pozwoli rozwinąć u Ciebie te właśnie kompetencje miękkie! Zbuduj wiarygodny i przekonujący wizerunek bazując na swojej naturalności i autentyczności.

Poznaj 3 filare pracy

Jak mogę Ci pomóc?

I FILAR PRACY

Tu rozwiniesz swoją świadomość. Tutaj przygotujemy dla Ciebie Twój profil behawioralny, czyli zestawienie komunikatów niewerbalnych, z których korzystasz mówiąc do drugiego człowieka, które to natomiast budując obraz Ciebie w mózgu Twoich odbiorców.
Tu opanujesz i ograniczysz intensywność reakcji na stres, które blokują Twoją naturalność i swobodę w komunikowaniu się z różnymi, otaczającymi Cię osobami. Znajdziemy też przyczynę tych reakcji, tak by uświadomione mogły zostać okiełznanie i wyprowadzone dzięki narzędziom, które dobierzemy dla Ciebie indywidualnie.
Łącząc zagadnienie samoświadomości oraz ograniczania intensywności związanych ze stresem przygotujesz się do ro rozwijania nowych umiejętności wzmacniających skuteczne komunikowanie, które znajdziesz w kolejnych filarach.

II FILAR PRACY

Drugi filar pozwoli Ci rozwinąć umiejętności komunikacyjne, które w wymiarze niewerbalnym są dla drugiego człowieka widoczne i słyszalne, gdy Ty do niego mówisz. Tutaj wypracujemy silną i symetryczną postawę ciała, oswobodzimy napięcia, wyprowadzimy gest bazowy i swobodę w gestykulacji, tak by wypowiadane przez Ciebie słowa były spójne z ruchem Twojego ciała.
Tu wypracujemy swobodę w poruszaniu się oraz wzmocnimy mimiczność Twojej twarzy, by emocje, które wspierają siłę Twojego przekazu były swobodnie na niej pokazywane. Tutaj też osadzimy Twój oddech, by nie było już trudności z pustką w głowie i strukturyzacją wypowiedzi.
Oddech wesprze Cię w dalszej pracy nad głosem, który wzmocnimy, obniżymy. Umelodyjnikmy Twój sposób mówienia, wesprzemy Twoją artykulację i dykcję. Nauczysz się też budować strukturę wypowiedzi, tak by nie było już sposobie Twojego mówienia chaosu i przypadkowości, a dobrze dobrane argumenty, które prezentują Twoje zaplecze merytoryczne.
W tym filarze wypracujesz umiejętności, które na zarówno w przestrzeni dźwięku jak i obrazu będą wspierały się we wzmacnianiu siły skutecznego przekazu.

III FILAR PRACY

W tym filarze będziesz mógł/mogła rozwinąć umiejętności dotyczące analizy i interpretacji komunikatów niewerbalnych, które drugi człowiek kieruje w Twoją stronę, jako reakcja na wypowiadane przez Ciebie słowa. Tutaj też nauczysz się rozpoznawać style komunikowania się, racjonalizować pierwsze wrażenie i rozpoznawać oznaki kłamstwa.
Ta część pracy pozwoli sprofesjonalizować cały proces komunikacji. By zacząć widzieć i analizować szybciej, by skuteczniej mówić i zadawać pytania, skuteczniej reagować na współrozmówców, widzów. Tak by nie tylko dawać, ale też czerpać informacje zwrotne i wymieniać się nimi.
Opinie

Kto już skorzystał?

Tomasz Wolny
Dziennikarz i prezenter telewizyjny
Czytaj więcej
Nie tylko absolutnie zawodowa, ale i fantastyczna jako człowiek. Byłem, sprawdziłem, skorzystałem. Zajęcia logopedyczne były dla mnie solidną pomocą zarówno w pracy studyjnej przed kamerą jak i w zaciszu dziupli nagraniowej. Z ręką na serduchu polecam
Izabela Dittmajer-Sklepowicz
Prawnik
Czytaj więcej
Polecam współpracę z Małgorzatą Tadeusz - Ciesielczyk tym wszystkim, którzy pragną posiąść naukę przemawiania publicznego, ale również tym, którzy pragną swobody publicznego, ale również tym, którzy pragną swobody wyrażania swych myśli w każdy inny sposób. Rady Gosi i jej przyjazne uwagi pomagają uporządkować tok myślenia w trakcie przygotowań do wystąpienia, pozbyć się lęku, nadać wystąpieniu strukturę i merytorykę, zapanować nad ciałem w trakcie przemawiania. Z całego serca polecam! ciałem w trakcie przemawiania. Z całego serca polecam!
Lidia Wandas
Premium Wedding Planner
Czytaj więcej
Już po pierwszym spotkaniu z Gosią poczułam, że chcę z nią kontynuować pracę. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale również mentorem, gotowym wspierać w rozwoju zawodowym. Zdecydowanie polecam pracę z Gosią wszystkim, którzy poszukują mentora o wysokich kompetencjach, ale jednocześnie bezpretensjonalnego podejścia.
Ewa Vogels
Politolog
Czytaj więcej
Profesjonalizm Gosi, jej serdeczne podejście i wielki takt w korygowaniu różnych naleciałości i przyzwyczajeń, mowy ciała błędów, językowych i emisji głosu , zebranych przez całe życie pozwala przejść bezboleśnie, przez proces uczenia się nowej umiejętności i jej doskonalenia.
Anna Wysocka
IT system analyst
Czytaj więcej
Dla mnie kurs był bardzo atrakcyjny. Dowiedziałam się na nim wiele o sobie, sposobie komunikacji i miejscach do poprawy już po pierwszej godzinie spotkania. Pozwoliło mi to na obserwację siebie, swojego stylu i nawyków komunikacji. Uświadomienie sobie, że każdorazowa komunikacja z człowiekiem, to jest kreowanie siebie — swojego wizerunku, otworzyło mi oczy że naprawdę dużo jest w moich rękach i małymi krokami mogę dużo zmienić.
Monika Kubiaczyk
Dziennikarka i prezenterka
Czytaj więcej
Lekcje z Gosią to miły czas spędzony z ciepłą, otwartą osobą, ale przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to co ze spotkania się wynosi... Ja wyniosłam pewność siebie i poczucie własnej wartości, które Gosia we mnie i poczucie własnej wartości, które Gosia we mnie zbudowała. Jak? Ucząc mnie mówić. Pracując w zawodzie bazującym na mówieniu, poprawna artykulacja, wyrazistość i tym podobne są absolutną podstawą, żeby zrobić "dobrą robotę". Tego wszystkiego nauczy Was Gosia, tak jak nauczyła mnie.
Natalia Żbik
Dziennikarka
Czytaj więcej
Przede wszystkim profesjonalizm w podejściu do klienta. Na szkoleniu prowadzonym przez Panią Małgorzatę nauczyłam się jak zapanować nad swoim ciałem i swobodnie, bez stresu wypowiedzieć swoje myśli. Praca nad wizerunkiem dopełniła całości. W pracy zawodowej jestem pewna siebie, co przekłada się na życiowe sukcesy. Raz jeszcze DZIĘKUJĘ!
Aneta Kozakiewicz
McKinsey&Company
Czytaj więcej
Gorąco polecam konsultacje i szkolenia z Gosią! Widziałam jakie potrafi osiągnąć efekty w pracy indywidualnej a także jak świetnie prowadzi szkolenia dla Firm. Dzięki kontaktowi z tak fantastycznym specjalistą, jakim jest Gosia, stałam się świadoma tego, jak mówię oraz zdobyłam techniki jak poprawić swoje ograniczenia. Już po krótkiej interakcji z nią będzie poprawa
Agata Niemkiewicz
Agata Niemkiewicz
Doradca rozwoju zawodowego
Czytaj więcej
Każde spotkanie z Małgosią jest ogromnie wartościowe. Jest autentyczną i empatyczną Kobietą. Indywidualne prowadzenie, konkretne wskazówki są na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję Małgosiu za tą niesamowitą współpracę.
Poprzedni
Następny

Jak osiągnąć swoje cele?

WARIANT PODSTAWOWY
Idealny dla samodzielnie uczących się, poszukujących elastycznych i dostępnych cenowo rozwiązań.
2500 PLN
 • 5 video konferencji (1h) do wykorzystania w trakcie jednego miesiąca
 • Praca w zakresie rozwijania umiejętności zawartych w I FILARZE
 • Dostęp do wszystkich kursów
 • Dostarczenie sprzętu i narzędzi niezbędnych do pracy
 • Materiały video oraz PDF
 • Nasze wsparcie w całym procesie
WARIANT ROZSZERZONY
Idealny dla samodzielnie uczących się, poszukujących elastycznych i dostępnych cenowo rozwiązań.
4500 PLN
 • 10 video konferencji (1h) do wykorzystania w trakcie jednego miesiąca
 • Praca w zakresie rozwijania umiejętności zawartych w I oraz II FILARZE
 • Dostęp do wszystkich kursów
 • Dostarczenie sprzętu i narzędzi niezbędnych do pracy
 • Materiały video oraz PDF
 • Nasze wsparcie w całym procesie
WARIANT PREMIUM
Idealny dla samodzielnie uczących się, poszukujących elastycznych i dostępnych cenowo rozwiązań.
6500 PLN
 • 15 video konferencji (1h) do wykorzystania w trakcie jednego miesiąca
 • Praca w zakresie rozwijania umiejętności zawartych w I, II i III FILARZE
 • Dostęp do wszystkich kursów
 • Dostarczenie sprzętu i narzędzi niezbędnych do pracy
 • Materiały video oraz PDF
 • Nasze wsparcie w całym procesie

Wszystkie ceny podane powyżej są cenami netto.

bezpłatna konsultacja

Nie wiesz od czego zacząć?

Dobór wariantu może się również odbyć w oparciu o bezpłatną konsultację diagnozującą, której termin możesz wybrać korzystając z kalendarza.
Umów bezpłatną konsultację
Podczas spotkania dobierzemy personalizowany plan pracy
Dokonaj płatności
Wybierz terminy indywidualnych spotkań
Zawalcz o sztukę komunikacji!

Dlaczego warto?

Wystąpienia publiczne, praca z kamerą, mikrofonem, spotkania z ludźmi, przełożonymi zespołem mogą generować stres. Nie pozwól by wpłynął on na Twoją wiarygodność wizerunkową.

75%
Zredukuj
Stres
89%
Popraw
Odbiór
Dźwięki wydobywane przez Ciebie będą swobodne. Głos, jako kluczowe narzędzie do przekazywania informacji stanie się dla Ciebie przestrzenią, którą wreszcie będziesz mógł/mogła skontrolować i świadomie wykorzystać by budować poczucie własnej siły oraz pewności siebie.

Zaczniesz korzystać z ciała, oddechu i głosu jako narzędzi do skutecznego komunikowania.
Zdradzę ci, jak sprytnie korzystać z głosu tak by nie było słychać w nim reakcji na stres podczas spotkań z klientami, którzy przychodzą do Ciebie.
Zyskasz pewność siebie podczas wystąpień publicznych i wymagających prezentowania zaplecza merytorycznego rozmów.
Our Testimonials

What’s Student Parents Say About Us

news & blog

Get Every Coach News Articles & Tips

Poznaj mnie

Poznaj mnie

Jestem doktorem w dyscyplinie o komunikacji społecznej i mediach, profilerem behawioralnym i ekspertem z zakresu kształtowania wiarygodności wizerunkowej w oparciu o komunikację niewerbalną, ekspertem z zakresu komunikacji i wystąpień publicznych.

Własna firma szkoleniowa od ponad 10 lat
Jestem zafascynowana ludzkimi emocjami, komunikacją niewerbalną, odkrywaniem swobody i naturalności w sposobie mówienia.
Doktorat
W dyscyplinie o komunikacji społecznej i mediach.
Wykładowca
Okręgowa Rada Adwokacka, Wykładowca samorządu adwokackiego i notarialnego w Poznaniu oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Trener
Instytut Komunikacji Niewerbalnej w Warszawie, Wykładowca w Akademii Profilowania Behawioralnego w Austrii.

Archives

Brak archiwów do wyświetlenia.

Categories

 • Brak kategorii

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)