Zdobądź kompetencje na swoich warunkach

Nazywam się Małgorzata Tadeusz-Ciesielczyk. Czy jesteś liderem biznesu, profesjonalistą, mówcą publicznym, czy po prostu chcesz poprawić swoje umiejętności komunikacyjne – znajdziesz tu narzędzia i wsparcie, by mówić z przekonaniem, skutecznie negocjować i budować autentyczne relacje.

1 +
Minut Treści
1 +
Użytkowników
1 +
Filmów Wideo
1
Lekcji
dlaczego kurs online

Jak mogę Ci pomóc?

W ramach moich kursów nauczysz się wielu przydatnych technik, które przekształcą Twój sposób mówienia. Dowiesz się, jak prawidłowo oddychać, co jest kluczowe dla dźwięcznego brzmienia głosu. Nauczysz się obniżać głos i eliminować szczękościsk, a także efektywnie wykorzystywać ciszę, by wzbogacić swoją wypowiedź. Zdobędziesz umiejętność dostosowania tempa mówienia, aby lepiej docierać do słuchaczy, oraz nauczysz się mówić w sposób bardziej zdecydowany i przekonujący.

Dostęp do treści w każdej chwili
Nauka we własnym tempie
Tematyka kursu dobrana do Twojego problemu
Dożywotni dostęp
Znajdź coś dla siebie

Dostępne kursy online

Sekrety skutecznej rekrutacji

Zdobądź pewność i swobodę w rozmowach rekrutacyjnych, buduj silny wizerunek i wyróżnij się dzięki skutecznej komunikacji niewerbalnej. Naucz się radzić sobie ze stresem i wzmocnij swoje kompetencje miękkie, stając się najlepszym kandydatem.
NOWOŚĆ

Wystąpienia publiczne i skuteczna autoprezentacja

Rozwiniesz umiejętności wystąpień publicznych, wykorzystując autentyczność i mowę ciała, by wzmacniać przekaz. Nauczysz się zarządzać stresem i budować skuteczną komunikację niewerbalną, zwiększając swoją samoświadomość i skuteczność w biznesie.
NOWOŚĆ

Sztuka odkrywania kłamstw

Rozwijaj umiejętności detekcji kłamstwa, zwiększaj samoświadomość i inteligencję emocjonalną, by skuteczniej prowadzić rozmowy biznesowe i negocjacje. Nauczysz się czytać ludzkie zachowania i poprawisz swoją komunikację.
NOWOŚĆ

Zacznij mówić do kamery

Ten kurs jest dla każdego, kto chce zacząć mówić przed kamerą, efektywnie prezentować swoją wiedzę, przezwyciężyć stres związany z przemawianiem, inspirować innych za pośrednictwem video oraz dla tych, którzy pragną budować swoją wiarygodność i wizerunek.

Zapanuj Nad Stresem

Z kursu dowiesz się i zaczniesz praktykować techniki i ćwiczenia, które pozwolą obniżyć stres i wyeliminować reakcje z nim związane.

Zapanuj Nad Głosem

Kurs jest dla każdego, kto w swoim życiu chce korzystać z własnego głosu ze swobodą i komfortem.
Opinie

Kto już skorzystał?

Tomasz Wolny
Dziennikarz i prezenter telewizyjny
Czytaj więcej
Nie tylko absolutnie zawodowa, ale i fantastyczna jako człowiek. Byłem, sprawdziłem, skorzystałem. Zajęcia logopedyczne były dla mnie solidną pomocą zarówno w pracy studyjnej przed kamerą jak i w zaciszu dziupli nagraniowej. Z ręką na serduchu polecam.
Izabela Dittmajer-Sklepowicz
Prawnik
Czytaj więcej
Polecam współpracę z Małgorzatą Tadeusz - Ciesielczyk tym wszystkim, którzy pragną posiąść naukę przemawiania publicznego, ale również tym, którzy pragną swobody wyrażania swych myśli w każdy inny sposób. Rady Gosi i jej przyjazne uwagi pomagają uporządkować tok myślenia w trakcie przygotowań do wystąpienia, pozbyć się lęku, nadać wystąpieniu strukturę i merytorykę, zapanować nad ciałem w trakcie przemawiania. Z całego serca polecam!
Lidia Wandas
Premium Wedding Planner
Czytaj więcej
Już po pierwszym spotkaniu z Gosią poczułam, że chcę z nią kontynuować pracę. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale również mentorem, gotowym wspierać w rozwoju zawodowym. Zdecydowanie polecam pracę z Gosią wszystkim, którzy poszukują mentora o wysokich kompetencjach, ale jednocześnie bezpretensjonalnego podejścia.
Ewa Vogels
Politolog
Czytaj więcej
Profesjonalizm Gosi, jej serdeczne podejście i wielki takt w korygowaniu różnych naleciałości i przyzwyczajeń, mowy ciała błędów językowych i emisji głosu, zebranych przez całe życie pozwala przejść bezboleśnie, przez proces uczenia się nowej umiejętności i jej doskonalenia.
Anna Wysocka
IT system analyst
Czytaj więcej
Dla mnie kurs był bardzo atrakcyjny. Dowiedziałam się na nim wiele o sobie, sposobie komunikacji i miejscach do poprawy już po pierwszej godzinie spotkania. Pozwoliło mi to na obserwację siebie, swojego stylu i nawyków komunikacji. Uświadomienie sobie, że każdorazowa komunikacja z człowiekiem, to jest kreowanie siebie — swojego wizerunku, otworzyło mi oczy że naprawdę dużo jest w moich rękach i małymi krokami mogę dużo zmienić.
Monika Kubiaczyk
Dziennikarka i prezenterka
Czytaj więcej
Lekcje z Gosią to miły czas spędzony z ciepłą, otwartą osobą, ale przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to co ze spotkania się wynosi... Ja wyniosłam pewność siebie i poczucie własnej wartości, które Gosia we mnie zbudowała. Jak? Ucząc mnie mówić. Pracując w zawodzie bazującym na mówieniu, poprawna artykulacja, wyrazistość i tym podobne są absolutną podstawą, żeby zrobić "dobrą robotę". Tego wszystkiego nauczy Was Gosia, tak jak nauczyła mnie.
Natalia Żbik
Dziennikarka
Czytaj więcej
Przede wszystkim profesjonalizm w podejściu do klienta. Na szkoleniu prowadzonym przez Panią Małgorzatę nauczyłam się jak zapanować nad swoim ciałem i swobodnie, bez stresu wypowiedzieć swoje myśli. Praca nad wizerunkiem dopełniła całości. W pracy zawodowej jestem pewna siebie, co przekłada się na życiowe sukcesy. Raz jeszcze DZIĘKUJĘ!
Aneta Kozakiewicz
McKinsey&Company
Czytaj więcej
Gorąco polecam konsultacje i szkolenia z Gosią! Widziałam jakie potrafi osiągnąć efekty w pracy indywidualnej a także jak świetnie prowadzi szkolenia dla firm. Dzięki kontaktowi z tak fantastycznym specjalistą, jakim jest Gosia, stałam się świadoma tego, jak mówię oraz zdobyłam techniki jak poprawić swoje ograniczenia. Już po krótkiej interakcji z nią będzie poprawa.
Agata Niemkiewicz
Agata Niemkiewicz
Doradca rozwoju zawodowego
Czytaj więcej
Każde spotkanie z Małgosią jest ogromnie wartościowe. Jest autentyczną i empatyczną Kobietą. Indywidualne prowadzenie, konkretne wskazówki są na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję Małgosiu za tą niesamowitą współpracę.
Poprzedni
Następny

Dlaczego warto?

Wystąpienia publiczne, praca z kamerą, mikrofonem, spotkania z ludźmi, przełożonymi zespołem mogą generować stres. Nie pozwól by wpłynął on na Twoją wiarygodność wizerunkową.

75%
Zredukuj
Stres
89%
Popraw
Odbiór
Dźwięki wydobywane przez Ciebie będą swobodne. Głos, jako kluczowe narzędzie do przekazywania informacji stanie się dla Ciebie przestrzenią, którą wreszcie będziesz mógł/mogła skontrolować i świadomie wykorzystać by budować poczucie własnej siły oraz pewności siebie.

Zaczniesz korzystać z ciała, oddechu i głosu jako narzędzi do skutecznego komunikowania.
Zdradzę ci, jak sprytnie korzystać z głosu tak by nie było słychać w nim reakcji na stres podczas spotkań z klientami, którzy przychodzą do Ciebie.
Zyskasz pewność siebie podczas wystąpień publicznych i wymagających prezentowania zaplecza merytorycznego rozmów.
Our Testimonials

What’s Student Parents Say About Us

news & blog

Get Every Coach News Articles & Tips

Poznaj mnie

Poznaj mnie

Jestem doktorem w dyscyplinie o komunikacji społecznej i mediach, profilerem behawioralnym i ekspertem z zakresu kształtowania wiarygodności wizerunkowej w oparciu o komunikację niewerbalną, ekspertem z zakresu komunikacji i wystąpień publicznych.

Własna firma szkoleniowa od ponad 10 lat
Jestem zafascynowana ludzkimi emocjami, komunikacją niewerbalną, odkrywaniem swobody i naturalności w sposobie mówienia.
Certyfikowany profiler behawioralny
Certyfikacja w International Association of Behaviour Detection & Analysis oraz Paul Ekman Institute w USA
Doktorat
W dyscyplinie o komunikacji społecznej i mediach.
Wykładowca
Okręgowa Rada Adwokacka w Poznaniu, Wykładowca samorządu adwokackiego i notarialnego w Poznaniu oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Trener
Instytut Komunikacji Niewerbalnej w Warszawie, Wykładowca w Akademii Profilowania Behawioralnego w Austrii.

Archives

Brak archiwów do wyświetlenia.

Categories

  • Brak kategorii

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)